Článek

Co je BELAIR PUR?

Pokusíme se vám vysvětlit smysl produktů této značky.

PARFÉMOVÁ ŘADA

Parfémové složky postrádají terapeutické účinky esenciálních/éterických olejů, přesto však mohou navodit harmonickou atmosféru, vyvolat příjemné vzpomínky a provonět všední i nevšední den. Vůně obsahují kombinaci vůní parfémových a esenciálních/éterických olejů. Jejich účelem je přiblížit aromaterapii lidem preferujícím klasické líbivé voňavkové vůně, které však postrádají další aromaterapeutické účinky. Obsažené esenciální/éterické oleje jsou známé svým antimikrobiálním účinkem a podporují mikrobiálně čistší ovzduší, což oceníte především v uzavřeném prostoru s vysokou koncentrací osob.

VŮNĚ LITE

Všední i nevšední dny provoněné vůněmi, které podporují zdraví. Produkty kategorie LITE jsou určeny pro dospělé i děti zdržující se v kolektivech při běžných denních činnostech. Díky ní mohou být denní povinnosti příjemnější, voňavější a bezpečnější. Parfémy vytvořené z esenciálních/éterických olejů stejně jako směsi vytvořené z esenciálních/éterických olejů LITE podporují dobrou náladu, pozitivní myšlení, zdraví, a především antimikrobiálně čistí vzduch. Používáním esenciálních parfémů a směsí olejů LITE praktikujete Aromaterapii cíleně.

VŮNĚ EXCLUSIVE

Speciální kategorie obsahuje jedinečné produkty vytvořené pro nevšední příležitosti. Stres, nervozita, napětí nás provází životem. Kategorie EXCLUSIVE je určena pro jednotlivce, skupiny s cíleným zaměřením na konkrétní stav. Aromaterapie pomáhá při složitých životních situacích harmonizovat organismus, a právě parfémy vytvořené z esenciálních/éterických olejů stejně jako směsi vytvořené z esenciálních/éterických olejů EXCLUSIVE harmonizují nerovnováhu v organismu. Podporovat a harmonizovat vaše rozladění můžete pomocí osobního parfému nebo přidáním olejové směsi do tělového oleje.