O nás

Jak vznikly první myšlenky na založení značky BELAIR PUR?

Vše začalo s úmyslem vnést “čistý” a svěží vzduch do našich domovů. Pomocí přírodních parfémů založených na éterických olejích a výtažcích z rostlin usilujeme o příjemnější prostředí, které nás obklopuje.

BELAIR PUR

Má cíle na první pohled jednoduché - zpříjemnit den, zlepšit vaši náladu i zdraví. Ale ani to není málo! A možná vás naše hravé kompozice přitáhnou i přímo do světa aromaterapie. Ne každý je připraven na intenzivní aromaterapeutické účinky éterických/esenciálních olejů. A ne každý si může dovolit ten “luxus” pobývat ve své pracovní době ve volné přírodě. I když přesně to je pro naše tělo nejpřirozenější. Když už se po náročném dni dostaneme domů, jsme rádi, že si můžeme chvíli oddechnout a relaxovat, než naskočíme do toho jedoucího vlaku znovu. Taky to tak máte?

Inspirováno přírodou

Dostáváme to nejlepší z přírodních ingrediencí

Originální
receptury

Přírodní
ingredience

Netestujeme
na zvířatech

Ekologická 
výroba

Vyrobeno
v Česku

Naučte se využívat síly přírody

Co nás inspiruje k originálním recepturám?

Nové produkty vznikají z převážné většiny na základě potřeb konkrétních zákazníků, kteří se obrací přímo na nás, a to prostřednictvím poradny belair-pur.cz a aromaKH.cz, kde jsme s našimi klienty v intenzivním kontaktu. Zde se svěřují i s řadou potíží. Takto u nás v průběhu času vznikly 3 hlavní řady produktů.

Řada EXCLUSIVE

Originální kompozice mají za cíl podpořit harmonii konkrétního klienta a zároveň pozitivně ovlivnit jeho emocionální rozpoložení a psychický stav.

Řada LITE

Produkty z této řady, jsou určeny pro větší skupiny klientů. Ideálně se hodí do kanceláří a do větších prostor, obývaných více osobami najednou.

Přírodní parfémy

Přírodní parfémy jsme vyvinuli, aby naši klienti mohli mít svou oblíbenou vůni stále u sebe a vytvořili z všedních dnů pohodový život. Vytvořeny jsou z esenciálních olejů a extraktů rostlin, jež obsahují velice málo siličných složek, nebo neobsahují žádné a přesto jejich vůni máme v oblibě. Přírodní vonné extrakty jsou jednou z možností, jak provonět den a ukázat cestu k aromaterapii.

Esenciální vonné oleje a parfémy BELAIR PUR jsou vytvořené z těkavých vonných látek rostlinného původu a rostlinných extraktů. O složení se více dozvíte z popisu u jednotlivých parfémů a směsí. Využíváme je ale v kombinaci přímo s aromaterapeutickými éterickými/esenciálními oleji. Ty jsou vysoce koncentrovanými, těkavými látkami. Každý olej má svou osobitou vůni a charakter. Získávány jsou z různých částí siličnatých rostlin, např. z květů, listů, kořenů, stonků, semen, dřeva, jehličí, pryskyřice. Konkrétní použití éterických olejů vychází z osvědčených účinků založených na empirických zkušenostech a na tradičním užití bylin ve fytoterapii.

Jak na správný výběr Vaší vůně

Vždy vycházíme z toho, co nám voní a je pro nás příjemné. Naše tělo si samo řekne, co potřebuje a co mu chybí, jen se mu musíme naučit naslouchat.

Věděli jste, že pomocí voňavých esenciálních (éterických) olejů můžete dodat tělu energii během celého dne, uklidnit duši a nebo povzbudit psychickou pohodu? Přesně proto se snažíme naše Interiérové parfémy BELAIR PUR uzpůsobovat konkrétnímu použití.Některé vůně máme spojené s emocemi a vzpomínkami na okamžiky, které se nám v našem životě silně zapsaly do paměti. Milujete vůni borovicového jehličí v teplém létě? Připomene chorvatské pláže, kde jste trávili nejednu dovolenou. Anebo vůni levandule, která nám vždy připomíná chvíle strávené s babičkou na její zahrádce.

Použití přírodních parfémů BELAIR PUR

Parfémy značky BELAIR PUR, lze používat na oblečení, na tělo i pro navození atmosféry v otevřených prostorách.

Michaela Švorcová
zakladatelka a majitelka BELAIR PUR s.r.o.

Vždy jsem měla blízko k bylinkám. Fascinuje mne, jak se díky nim dá tolik pomoci při různých tělesných i duševních potížích. I působení bylin je ale založeno na chemickém složení, na obsahu jejich účinných látek. Spojení se studiem chemie tedy bylo nasnadě. Po ukončení studia chemie jsem pracovala jako laborantka ve Státním veterinárním ústavu na oddělení hygieny potravin. V rámci “kolečka” jsem se seznámila i s prací na oddělení mikrobiologie a ve veterinární chemické laboratoři. Po mateřské dovolené jsem se rozhodla pro radikální změnu a absolvovala aromaterapeutický kurz. Taje a účinky esenciálních olejů jsem si denně potvrzovala při své kosmetické a masérské praxi a konečně jsem viděla, že aromaterapie lidem opravdu pomáhá. Vždy jsem se snažila najít individuální řešení pro konkrétní problém daného klienta. To se přeneslo i do firmy BELAIR PUR, kde právě individuální přístup a možnost zákazníků získat rady od specialisty je na prvním místě.

BELAIR PUR: Vize do budoucna

Vizí a cílem značky BELAIR PUR je dělat den voňavější, pomáhat lidem v obnově a podpoře zdraví. Přiblížit lidem Aromaterapii a zapojit ji do jejich života. Přidejte se k nám a otevřete přírodě pomocí esenciálních vůní a parfémů BELAIR PUR dveře do Vašich domovů, do kanceláří, nebo ji vemte s sebou kamkoli na cesty.

Instagram @belair-pur