Autoparfémy Belair Pur - moje první setkání

Autoparfémy Belair Pur - moje první setkání - BELAIR PUR    Autoparfémy Belair Pur obsahují směsi esenciálních olejů dodávané v malé skleněné lahvičce s dřevěným víčkem. Zde je zákaznická zkušenost s nimi:

Autoparfémy Belair Pur obsahují směsi esenciálních olejů dodávané v malé skleněné lahvičce s dřevěným víčkem.

Na první pohled elegantní.  Rozhodně jsou lepší než voňavé stromečky nebo různé nevzhledné plastové vůně. které se strkají přímo do výdechů klimatizace. Kdykoliv si pustíte v autě větráček více jak na první stupeň, dostanete přímou dávku chemické vůně rovnou do obličeje.

 

Velmi praktické je provedení. Vůně si můžete kamkoliv zavěsit. Nejvíc se mně osvědčilo stropní držadlo cestujících na zadních sedačkách (nepřekáží pak ve výhledu z auta)

Přes dřevěné víčko skleněné lahvičky vůně zlehka a trvale proniká do prostoru auta.

 

Jak dlouho vydrží?  Voní i dlouho po tom, co se z lahvičky všechny esenciální oleje dávno odpaří. Super je, že pokud potřebujete v autě vůni z různých důvodů okamžitě zvýraznit, stačí lahvičku na chvilinku obrátit vzhůru nohama. Olej se nasákne přímo do dřevěného víčka, čímž se podstatně znásobí jeho účinnost.

 

A jaké vůně nabízí firma Belair Pur ?

Od těch sladších, které jsou určeny spíše pro dámy.  Až po jemnější vůně, které vyhovují snad každému. Díky tomu, že jsou vůně založeny na přírodních esenciálních olejích, jsou vůně „opravdovější“. Například vůně smetany a jahody je na mne sice moc sladká, ale co se prostoru auta týče, okamžitě si vzpomenete na léto.  Na to, jak si někde na zahrádce dáváte místo zákusku čerstvě natrhané jahody se smetanou s cukrem a třeba i tím lístkem máty.

Tolik k počáteční recenzi o autoparfémech Belair Pur.

 

Jdu testovat dál
Váš Plašan

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek