Autoparfém? Raději z přírodních esenciálních olejů

Autoparfém? Raději z přírodních esenciálních olejů - BELAIR PUR    Znáte ten nepříjemný pocit, když v autě zapnete ventilátor či klimatizaci a najednou se celým interiérem line zápach? Problém je samozřejmě v dlouho nečištěné klimatizaci nebo starých vzduchových filtrech daného vozu. Této zkušenosti ale naštěstí můžete snadno předejít. Poradíme vám jak na to.

Znáte ten nepříjemný pocit, když v autě zapnete ventilátor či klimatizaci a najednou se celým interiérem line zápach? Problém je samozřejmě v dlouho nečištěné klimatizaci nebo starých vzduchových filtrech daného vozu. Této zkušenosti ale naštěstí můžete snadno předejít.

První pomoc při zápachu v autě

Pokud máte problém se zápachem z klimatizace nebo filtrů, je samozřejmě nutné zajet do servisu a vše co nejdříve vyřešit. V autě se totiž ukrývá spousta míst, která se za  celou jeho životnost nijak nečistí. Není tak divu, že dokáží způsobit tak nepříjemný zápach.

 

Chcete, aby se vám v autě vždy dýchalo příjemně, a to za každého počasí, i když jste třeba alergici? Přírodní vůně s obsahem esenciálních olejů s antimikrobiálním účinkem  provoní interiér vašeho vozu přirozenou vůní, díky níž se  vám bude i lépe dýchat.

Čistší vzduch s autoparfémy Belair Pur

Díky esenciálním olejům v parfémech Belair Pur bude ve vašem autě čistší vzduch. Ubyde nežádoucích a nezdravých složek, které se ve voze jinak vyskytují. A nejen to. Ještě si při jízdě budete připadat jako na procházce v lese či na louce. Ucítíte například borovici , levanduli nebo třeba ostružiny, aniž byste do sebe dostávali jakoukoli chemickou vůni.

 

Dokážete si asi sami představit, jaký dopad musí mít dýchání čerstvého vzduchu na spoustu lehkých onemocnění a zároveň na prevenci proti vzniku alergických reakcí.

 

Pokud navíc třeba stojíte v koloně a dýcháte vše, co auta před vámi vyprodukují ze svých výfuků, máte alespoň pocit, že děláte něco pro své zdraví. Lepší nálada jako bonus je zaručena.

 

Váš Plašan

 

 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek